| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čauuu,tak jsem zpět z jízd,uff zvládla jsem to,nejdřív jsem se učila rojíždět u Peny marketu a pak už jsem vyjela na Dolany,musela jsem už i couvat,na křižovatce se rojíždět a nakonec jsem jela k autoškole a zaparkovala u chodníku,no zvládla jsem to,asi mi dost věřil,když mám tohle za sebou na prvních 2 hodinách,ale měla jsem šílený nervy a jednou mi to na křižovatce chcíplo,ale zvládla jsem to,zítra mám jízdy zase od 15 45 do 17 15,tak bacha!!!jinak instruktor je v pohodě,kluk tak asi starý jak já a moc fajn,takže už nejsem tak nervní..no uvidím co na mně chystá na zítřek.Říkal,že dokud nebudu dobře ovládat auto,tak mně ke zkouškám nepustí,že si na tohle ta autoškola dbá,tak snad to zmáknu.

Dáda spinká,až se vzbudí jdeme na nákup a někam na obídek..včera večer jsem třídila dětský pokoj,no já se z tý mojí puberťačky zblázním,vyhazovala jsem 3 igelitky blbinek...

Mare,tak jak to u vás vypadá s vodou,doufám,že aspoň trochu přijatelně,moc na vás myslím!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.