| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dandulo, to je prima ze uz jsi za "krizovkou". Mne jeste nejaky ten tyden ceka. S tim spanim ti neporadim, nam se to nikdy nestalo. Ale pripada mi, ze se Krystof neceho boji a ze to je obdobi.
Luci, jake budete delat masky? Jsem zvedava na tu autosedacku, taky se chystam koupit Rodi XP, tedka jsme po dlouhe dobe pouzili autosedacku, kdyz jsme jeli na hory a zjistila jsem, ze Amaie uz hlava precuhuje pres operadlo...
Minuly tyden jsme teda byli na horach (Misecky), bylo to super, fotky jsou tady. A tenhle tyden jsem nejaka desne unavena. Zadny extra priznaky tehu nemam, blbe mi neni, prsa mi nerostou ani neboli, proste pohoda. Byly jsme tam samy s Martinou a Kristinkou (obcas se tady kdysi ukazala, asi si pamatujete tu prihodu se snedenou barvou na velikonocni vajicka a nasledne Kristinciny barevne bobky), holky se fakt vyblbly. A v patek za nama prijel manzel, takze jsme si v sobotu zalyzovala i ja. Mela jsem pujcene zavodni obracky, hmmmmmm:o)
Zitra se chystame na 10.30 do Clovickova, nebudete tam nekdo?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.