| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to je dobre ze se maly tesi...nas to nejak porad neche pochopit..na utz jdu take 27.2 a pak jsme se rozhodla ze zacnu konecne pripravovat na mimco veci uz asi bude na case :)asnad tim mu zacne dochazet ze nebude jiz sam,ze zacatku delal jak se tesi,vsude rikla ja videl mimi,ze to bude sestricka,brasku proste zavrhoval od zacatku,ale jakmile se mi zacalo zvetsovat bricho tak konec a zadne mimi prej nebude.Jeste z toho nema rozum,navic neni v kontaktu s uplne malyma mimca,tak nema asi ani pojem o tom co ho ceka..Ja jsem dle tech e-mailu 208 den...leti to
jinak te obdivuji mam panickou hruzu jak to bude vypadat az budu v porodnici a malej sam s babickou a tatinkem...a ze chtel dobrovolne nekam jet to tedy ne,to musi mama hnedka take a i bych se doma nudila :)To by nebylo ono...
A jak to zvladas s malym,unavou a vsim co k tehotenstvi patri?
Na zarleni jsem uz pripravena,s tim pocitam...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.