| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všechny Vás moc zdravím,

Luci doufám,že už máte s manželem úplnou pohodu,nás tohle úplně s manželem minulo,známe se od svých 13 let(chodit jsme spolu začali v 19) a ani jeden nejsme nijak žárlivej,takže tohle si ani nedokážu představit.Tak si ty "líbánky" teď užijte:o).

Peťulo,sem s nějakýma novýma fotečkama:o) a Lucy od kluků můžeš sem hodit znovu odkaz na ty vaše stránky? Nějak jsem se tam zapomněla kouknout a myslela jsem,že mám odkaz uloženej,ať se pokochám,i když mi teda přijde neuvěřitelný,že i Luky měl už rok,to to letí.

A pro Martinu,taky kočár už nepoužíváme hodně dlouho,loni po zimě byl používanej fakt vyjímečně,když jsme někam spěchali,nebo krátce po nemoci,na výlety jsme brali krosnu a případně sé Léňa poponesla.

Ještě k tomu nošení, Ivo prosím Tě jaký máš ten šátek,případně vy ostatní taky pokud ho používáte,uvažuju,že si ho pořídím pro druhý,neplánuju ho používat denně,ale spíš příležitostně,tak by mě zajímalo jestli máte dobré zkušenosti i s těma levnějšíma,nebo jestli se vyplaí i pro příležitostné nošení pořídit nějaký ten lepší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.