| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Ivo, me ani nenapadlo , ze ty jsi taky ve statech?!
Jinak ja mam ve vedlejsi ulici kamaradku , ktera je taky doma s holcickou o 2,5 mesice mladsi nez je Eliska. No ale nechci ji moc zatezovat, protoze jsme prisly do jineho stavu chvilku po sobe a ona svoje druhe dite ceka tak 2 mesice po mne. A navic mi ted rikala, ze se chteji stehovat. Sice ne nekam daleko, asi jenom za mesto, hlavne kousek dal od jejich rodicu[zatim bydli tak 50m od sebe].
Jinak manzel si schovava dovolenou - 2 tydny- prave na narozeni naseho prcka. Doufam, ze bude vsechno v poradku a ja to zacnu sama zvladat co nejdriv. Ona taky Eliska je dost hodna. Chci se taky zeptat na nejaky program pro deti, uz mam tak trochu jeden vyhlidnuty, ale budu se muset jit zeptat, kdy budou otevirat dalsi, protoze predtim jsem to prosvihla. U nas to hodne zalezelo na tom, ze jsem nemela auto[dalsi jsme koupili minule pondeli] a tak jsem jeste pred 14 dny jezdila s Eliskou na kole, aby jsme se vubec nekam dostaly.
Dalsi velka pomoc je, za hned naproti pres ulici je "Day care". Ale Eliska tam sama jeste nikdy nebyla. Uz jsme se tam byly podivat a Elisce se tam libilo. S Vicky -nasi sousedkou z Day care jsme domluveni tak, ze kdyz budu potrebovat, tak tam muzu Elisku kdykoliv zavest na par hodin. Ma otevreno Po-Pa od 7 do 5.
No a jeste mi nabidla pomoc pani, se kterymi sousedime zahradami. Sama mela 5 deti, ma nekolik vnoucat a uz i pravnouce. Takze k ni s Eliskou chodime, aby si na ni Eliska zvykla.
Zatim jsem s Eliskou porad sama[nekdy uz fakt nemuzu] a obcas bych ji i nekam na par hodin dala, ALE... To ALE je u nas problem s penezma. Zijeme z manzelova platu, ale to by nebyl ani ten nejvetsi problem, protoze na normalni zivobyti to krasne staci. Jenomze diky tomu, ze jsme se sem prestehovali a zacali s jednou matrackou v apartmentu, tak ted musime kupovat vsechno to , co jsme vlastne v CR museli nechat. No ale na to, ze muj manzel tu ted byl dva roky a ja neco pres rok, tak je to dobry. Jenom nam jde vsechno hooodne pomalu. Ale mame vlastni domek, vice jak akrovy pozemek, jedno auto v dost hroznem stavu, jedno novejsi, novou, pracku, mycku a sporak a ted uz kompletne dodelany detsky pokojik. Na dalsim pokojiku pro me a pro prcka se prave pracuje[max jeste tak 14 dni a bude hotovo]. Potom prijde na radu manzelova pracovna, tam bude vic prace, protoze prebouravame dvere a jeste budeme posouvat steny[chceme si o neco zvetsit loznici a klozet v chodbe]. Potom loznice, tam uz nebude tak moc prace-musime vybourat jednu stenu. Toto by jsme chteli stihnout do noveho roku. A po novem roku obyvak. Kdy prijdou na radu koupelny a kuchyn je zatim ve hvezdach.
Spoustu penez usetrime tim, ze poctive objizdim "garage sales" a taky , ze si vsechno delame doma sami. Manzel vyrobi nebo moc pekne opravi stary nabytek,umi udelat vodu, eletriku, plyn, kompletne opravit auto..., no a ja umim sit , plest, vysivat a potahovat nabytek. Diky tomu treba nikdo nepozna, ze Eliska ma v pokojiku stare veci z garazi a garbage.
Vzdycky se moc nasmejeme tomu, kdyz se nas nekdo pta, jake mame remeslo, nebo u cechu, cim jsme vyuceni?! No manzel je strojni inzenyr, potom ma jeste zamereni na ekonomiku a ja jsem strojirensky technolog. No ale snazime se a verime, ze za par let se tomu jenom zasmejeme!
Zatim se mej moc a moc pekne a doufam, ze to spani holkam vydrzi!!!!
Gabina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.