| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
mám radost z Vašich dopísků, tak i já se připojuji.
Květuška v 18 měsících měla 12,5 kg a 86 cm, nyní má 13 kg a podle těch malých věcí myslím že i vyrostla. Nosí velikost 92-98. Moje mamka říká že je tlustá, ale mně se nezdá. Když srovnám Lojzíka - ten měl v roce 11 kg a 71cm a Květuška 9,5 kg a 75 cm. A měla problémy s přibíráním - např. v 6měsících vážila jen 6kg, měřila 71 cm. Moje mamka pořád děti přirovnává. Lojzík je u ní na prázdninách, před chvílí jsem tam volala, tak zrovna řval, protože dostal na zadek - vykoupaný, v pyžamu utekl ven a vyválel se v písku. Směju se tomu, je na prázdninách, ale kdyby mi to udělal doma, tak ho asi.... V sobotu se vrací, a bude tu i jeho sestřenice - 11 letá Michalka, tak budu mít veselo. Už je mi smutno. Když se Květušky zeptám, kde je Lojzík, hned letí k oknu a volá tam,tam....
Květuška si konečně začíná všímat nočníku - tak uvidíme... Ale zase vstává v noci. Možná je to tím dusnem... Mějte se hezky a pište

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.