| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak holky, to na te fotce jsem konecne ja a Krystufek. Fotka je vyfocena mym novym digitalem, a to 25.12, takze je "fungl" nova ;o]]]
Tak u nas byl Stedry den taky fajn.Darky jsme sice pod stromecek dali uz vecer 23.12., ale druhy den rano, kdy jsem byla smirena s tim, ze se to robali, tak Krystof si vzal do kazde ruky jednu kost pro psy, dal ji kazde a vic si nevsimal. Ani nepatral, ani nehledal, netrepal. Tak mi bylo jasne, ze musim navodit atmosferu. Tak kdyz se 24 vyspal po obidku, tak jsem mu vysvetlila, ze az tatinek dodela kapra {jak jinak, varil tata}, tak pak dojdeme pro babiccina psa nahoru a bude tu Jezisek. Kdyz jsme byli nahore, tady dole se zvnilo zvonkem, tak jsme se uprkem hrnuli dolu. Dvere na balkon byli oetvrene, zaves vlala {naaranzovane, jako ze Jezuch prave odesel}. Skoda, ze nebyl snih, byly by tam i stopy :o]. Tak a pak jsme mohli jit rozbalovat, protoze driv by se darecky vyparili. Dal kazdemu z nas po jednom a dali jsme se do rozbaovani jeho darku. Taky paradicka, darku hafo, z kazdeho radost {jen plysak z nasi firmy, byl pojmenovan a tim to pro nej skoncilo - dostal slona Pufika z medvidka Pu}, rozbalovani se povedlo, i kdyz rozbalovat jsem musela ja a on dootviraval. Pak jsme si hrali a unaveny a plny dojmu upadl ve 20 a vstaval az v 8:30. Na to vyspani jsem se puvodne tesila a pak jsme nemohla dospat....
Taky jsem byla hodna, dostala jsem kupu kosmetiky, knizky, cd a ten fotak {to je spolecny darek mne a taty} z toho jsem mela nejvetsi radost, protoze to bylo uplne necekane. Takze tu casem poznate celou nasi rodinku :o].
Mejte se hezky, dam si jeste stopecku vajecnaku {letos se mi povedl} a jdu do hajan. Dneska jsme meli stedry den s tachanovci a zitra mamme v podvecer s kamaradkou tady ve vesnici a s jejimi detmi {casto tu o nic pisi} a ve stredu dopoledne se sousedkou a jeji dcerou. Sakra, to jsou Vanoce. A to se jeste po Novem roce sejdu s nekterymi kamaradkami a to taky Krystufkovi "neco kapne". Hmmm, u kazdeho balicku rve "auto?,Auto?". Opravdu monotematicky zajem ;o].
Jinak me dneska potesil s tchyni komunikoval na urovni a uz krasne pedvedl logicke uvahy, neda se to jednoduse popsat, zkusim prepsat kousek hovoru, ale az zitra. Dobrou noc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.