| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jani, cumim, recept docela casove narocny....kdy to delas? Ja jsem rada ze stiham svou klasiku a to jeste dneska douklidim, at zitra mam prijede do cisteho a 23 ozdobit stromecek a hotovo.
na ty stranky se juknu az budu mit nekdy cas, fr. umi muj tchan skvele, tak kdyz tak mi to muze prelozit ;o].
Ty mas porad takove :novinky:, ale uzasne. To bude tim lepsim zdravotnictvim tam nebo je to o lidech?
Nemas tam neco na kriz? mam s tim problemy od spatne postele pred 5 lety, nemohla jsem chodit a skoncila jsem na injekcich, keter nic neresi, jen ulehci a od te doby se mnou nikdo nic nedela. mam to tajci, to je fajn, ale ted kdyz vazi krystof uz skoro 13 kg, tak to po noseni citim, hlavne rano, kdyz vstavam. Nemas nejaky "zazracny" cvik ;o]?
Co se tyka jidla, tak nas Krystof ji skvele, ale ne sam!!!! Rukama nepripada v uvahu, to se radsi nenaji. Par lzic polivky zmakne, nez je to moc u dna a kakao taky lzickou a jidlo vidlickou, ale netuha jidla mu musim davat ja a chleba a rohliky a jogurt, to davam ja. Zatim se u nas SAM nezacalo nijka dramaticky projevovat. Keca neustale a ma to hlavu a patu, hejbe e jako zizalici had, dokaze vsechno,a le oblekani a papani a wc....skoro same 0. Svlekani to jde, ale on se nerad oblika, tak proc by to jeste delal sam. Vedu ho k samostatnosti, ale nesmi to byt moc nasilne, jak zjisti, ze po nem chci moc, prestane to delat ;o].

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.