| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nazdar bazar :-), začínám mít obrovský respekt před váma, které máte dvě a víc dětí :-) Mám pocit, že se nezastavím a to je tu s náma taťka... od zítřka nás to čeká natvrdo - kvartet máma + 2 + pes.

Dando k tomu hubnutí - no, u sebe mám o své subtilnosti pochybnosti :-), při výšce 175 cm jsem to vytáhla na 97 kil v den porodu, teď mám 88 a ráda bych se dostala něco pod osmdesát. Naštěstí máme selský figury a tuk relativně rovnoměrně rozloženej, tak by mi to stačilo. Myslím, že u mě stačí vzdát se přežíraček sladkostí a jíst rozumně, aniž bych se extra omezovala a večer si dát už jen nějaký relax - co se jídla týče.

Ivo - tahle úchvatná slovesa známe taky :-) Např. jdeme mlíčkovat, nočníčkovat, chlebíčkovat atp. :-)

Jani k tomu cvičení... ty jsi takový naše alternativní slučníčko :-), přijde mi, že každou chvíli se razí jiný trend (např. kojit/nekojit, kojit bez omezení a délky kojení/budit po třech hodinách, dávat dudlík/dudlík kazí techniku kojení atp.). Teď jsem četla v nějakým ´zdravotním´ časopise rozhovor s vystudovanou rehabkou, mladou maminkou malýho špunta. Ta doporučovala pravý opak... Doktor mi taky říkal, že po porodu pokud možno lehat na břiše, aby se líp zavinovala děloha, navíc je prý fajn podkládat bříško polštářkem. Vzhledem k tomu, že jsem po porodu měla na pokoji těžký leháro a byla jsem celá rozlámaná, přišlo mi jako příjemný osvěžení trocha toho strečinku a nepříliš násilnýho posilování. Navíc jsem si protáhla hřbet a kříž a to mi vysloveně bodlo.

U prvního prcka jsem byla vytrslá ze všech těch rad a mouder, no, moc dobře jsem šestinedělí nenesla... teď jsem prapodivně brzo fit, i na šití (5 stehů) jsem si hned druhý den v pohodě sedla, prsa se mi nalily a ´vyměkly´ během týdne, takže ani nepoužívám vložky do podprsenky!! (u prvního to bylo snad půl roku...), očistky v pohodě, žádný potící stavy přes noc ani přes den. Dudlík jsem nasadila prakticky hned po příchodu domů, kojím max. co 3 hodiny, ale dřív než za 2 hoďky prostě nedám, to drobka raději zabavím. Možná je to tím, že je malej hodný zlato, možná zapracovala příroda a dostala mě do stavu, kdy jsem schopná starat se o dvě děti. No a možná to všechno ještě přijde :-) Teda trochu si pomáhám - asi před měsícem jsem začla brát Wobenzym a oobčas si zobnu Sarapis, oboje víceméně přírodní prostředky.

Tož tak, jdu vyndat další plech s cukrovím a pak si oddáchnout ke kompu :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.