| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivo, to s tim Tautumberkem je moc prima :-)
To s tou dietou a hladinou cukru v krvi je urcite rozumne. Ja mam ale spis problem psychicky. Jim - kdyz jsem ve stresu nebo mam pocit, ze me nikdo nema rad... Nejlip se mi hublo, kdyz jsem byla na kolejich - bez rodicu, bez nejak zvlast pravidelny stravy. Jenze ted varim vetsinou dvakrat denne, casto i neco pecu. Jim, kdyz pripravuju, pak jim, pak dojidam... no a pak jeste kdyz jsem v tom stresu... Porad mam pres 10kg vic nez na zacatku tehu s Honinem a obcas me to docela mrzi... No, mam o 4min nez na zacatku tehu s Kackou, ale to je spis nahoda...
Petulo jeste me v tom Tvym clanku zaujalo to cviceni hned v porodnici. Tady se zasadne zenam zakazuje jakekoliv cviceni az do 6 tydne po porodu. Filozofie je, ze se ma pockat, az se to tam zase vsechno pekne urovna, odpocine si. Potom se zacinaji cvicit cviky na posileni panevniho dna. A pak dlouho potom az brichaky - vzdy se stazenym panevnim dnem. Panevni dno zatahujeme pri vydechu, pak vzdy dva vydechy odpocinek - cvici se ve vsech moznych polohach, i s ruzne prekrizenyma nohama.
Tady prave zduraznuji, ze generace nasich maminek cvicila brichaky uz v porodnici a pak maji ty sestupy organu a inkontinence.
Ja ted dokonce chodim na rehabilitace - nemela jsem teda nijaky zvlastni problemy, ale jako jednu z mala veci to tu proplaci pojistovna. Ta sestra mi dala "mapu" organu. A prirovnava to k pevnosti, kterou je treba branit. Nikdy bych neverila, ze mam tolik svalu. A uci me kazdy zatahovat jinym zpusobem. Kdyby vas to zajimalo, muzu "mapu" dat do svych fotoalb.
Nase Kacenka uz zacina mit odrena kolena, ale jeste neleze. Vcera ji bylo sedm mesicu.
Jdu cist Lucky a Katky pribeh..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.