| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím a hlásím stále stav nezměněn. Miri koukej mi poslat to číslo, ať mám komu co meldovat :-) Jinak mám na tebe čísla dokonce dvě, tak mi přibude do třetice všeho dobrého :-)

Na Lucku s Amaiou jsem zvědavá, čtvrtek zítra, že by další maminka v naději?? :-)

Jani porod zatím nijak přírodní cestou nepřivoláváme, nepočítám-li teda můj stav domácího hnízdění, kdy jsem si dneska střihla dvouhodinovku intenzivního úklidu a příprav. Nic z toho :-) Maliny jsem dlabala rozmražený mražený. Ze sexu se vším všudy má zas lufta tatin - cha, a takovej je to bivoj :-)) Ricinový olej si nelajsknu já a s pocitem hladu nějak nefunguju - hned je mi šoufl a bolí mě hlava. Holt mám prcky držáky, budu si muset počkat, až budou 100% dopečený.

Renčo to už jste taky za půlkou, co? :-) Tak hodně štěstí do těch posledních měsíců.

Jináč pozdrav velký všem, doufám, že vás taky někdy zmerknu pervoko naživo, Praha není tak daleko :-)

Zatím hojda, pupíci



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.