| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ahojka holky, vemu to postupne, co si z precteneho pamatuji ;o].
Tak na prepadovku u mne jsem stale pripravena, kdykoliv reknete, neni problem.
NohA JE V CAJKU {TO ASI TY VASE POZITIVNI MYSLENKY NEBO CO...}, neskacu si, ale nemam ortezu a uz si i kleknu na chvili a muzu se v posteli otocit.
jinak tehu nejsem, mam menstruaci po 21 dnech {jako hodinky, ale extra silnou}, tak snad se oragnismus pripravuje na prijeti.
Jsem uuuuuplne hotova, protoze vcera jssme meli mimi den. Nejdriv jsme jeli k manzelovu spoluzakovi, maji 4 mesicniho chlapecka. Tak krasny koblizek, skoro 7 kilco, tak jsem si uzila nuchnani, Krystufek taky nebal se ho, delal mala mala a povidal mu a vozil ho v kosiku.
Pak jsme jeli do porodnice na prepadovku svagrove, necekali nas a meli ohromnou radost. Paja je jeste krasnejsi nez na fokach, takova malilinka, ale te uz se Krystof bal dotknout a ona spala, tak kdyz jsme odchazeli, rekla teto ahoj, sejdou ahoja pak zaseptal mimi, Paja, ahoj. To bylo tak uzasne, na takove okamziky, aby mel clovek kameru,a le stejne bych to necekala a nemela ji pripravenou, ale v srdicku to zustane.
Tak hormony se mi uklidnili a zase nejaky ten tyden bez mimi vydrezim :o]]]]. A jak to na me prijde, sednu do auta a jedu za svagrovou.
Tak na sraziky jsem pripravena, pokud mi do too nevleti nemoc nebo prace, muzu vzdy od 10:30 do 12:30 na a pak vecer od 18:15.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.