| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj maminky!!!
Tak jsem konečně našla co jsem už dlouho na internetu hledala.Dopisovat si s maminkama co mají stejně staré dítko jak já.Tak Vás všechny moc pozdravuji.
Jmenuji se Eva a mám dcerku Veroniku,která se narodila 3.10.2001 v 1,37hod.Zrovna při úplňku.Měřila 52cm a vážila 3800g.
Porod byl normální,bez žádných komplikací.
Ze začátku jsme měli problém s přisátím se,ale po dvou dnech,až když Verča trošku vyhládla,tak se nám to podařilo a kojila jsem ji až do jednoho roku.
Asi měsíc po odstavení Verunka dostala salmonelu.No nebylo to nic příjemného,ale zvládli jsme to.
Musím říct,že Verunka taky není žádný jedlík a už mi to bylo i hodněkrát vyčítáno,tak jak ve Vašich případech.
Docela bych přivítala nějaký nápad na oběd,který děláte vy.Nějak už ztrácím inspiraci.U nás se vaří pořád vývary,bramb.kaše,občas zeleninové hami,kuřecí masíčko,těstoviny no nic moc.
Chodit jsme začali 3dny před prvníma narozeninama.Takže si nadělila hezký dáreček.
Plenky už přes den vůbec nenosí,asi měsíc.Když ji to náhodou uteče tak pláče.Na noc ji plinku ještě dávám,ale ráno je suchá.Šikulka malá.
Už umí i docela hezky mluvit.Jde ji rozumět co chce,ale běda jak ji nerozumíme!!!To se začne vztekat a okamžitě brečet.Je hodně lítostivá.
S tchýní to máme úplně stejné jako vy.My ale máme v manželově rodině ještě jedno mimi o čtyři měsíce mladší a tak se předhání kdo je lepší.Samozřejmě vede ta druhá.No děs a hrůza.To se opravdu musí ignorovat a jenom se tomu smát.Jsem už v jeho rodně 12let,ale pořád se tam cítím jako bych přišla poprvé!
No to je asi tak pro začátek vše.Mějte se všechny moc hezky.A zase někdy.Ahojky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.