| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Luci vííítej mamino, Katuška je NÁÁÁDHERNÁ :-)) Já začínám depkovatět, jak to se dvěma díťatama zvládnu, když to sotva tahám teď s jedním :-/, no ale takhle jsem se vnitřně cítila i před Honzíkem, tak snad to nějak překleneme. Honzík byl přes noc nespavec jak hrom, kdyby měl být i Jindřajs podobného ražení, tak to bude rachot. Už jsem si pro sichr koupila i přírodní antidepresiva :-)) Já jsem totiž plnokrevná odrůda spavce podpeřinovatýho a už teď mi kolikrát dává zabrat vstávat s Honzíkem ráno kolem sedmý, a to mi přes den ty 2-3 hodiny chrupe. Navíc mě šííleně pálí žáha, včera jsem tak do půl jedný v noci přemýšlela, jestli zaberu, nebo půjdu odlehčit svému zažívacímu ústrojí na latrínu :-)

Lucko s Amaiou - díky za vstřícná slova ke jménu Jindřich, ne všude vzbuzuje kladné emoce, můj muž naléhá na Vojtíška. Sice hezký jméno, ale hoodně moc dávaný. Už jsem si hezky naprezentovala, že Jindřich je královský jméno, navíc mám slabost pro Jana Jindřicha, bratříčka našeho otce vlasti a romány od L. Vaňkový. Stačí hmátnout do české historie a tam se to slavnými Jindřichy jen hemží :-) Naštěstí se Honzajs těší na JINDŘÍŠKA a kdybychom mu pak dali jiný jméno, tak celou snahu o přijetí sourozence posunem někam... do jiných dimenzí :-) Apropos - Lucčina princeznička má taky ve svém smyslu netradiční jméno - je to Katka a ne Kateřina. Luci kdybych se sekla, tak mě oprav :-)

Stav u nás - nic novýho pod sluncem, termín za 5 dní, fundus mám ´jen´ 34, což mi nepřijde nic extra, na kila do plusu jsem na tom stejně jako u prvního. Miri ten termín 12.12. je jedním ze žhavých tipů, by se mi líbilo dnešní datum (ha ha), pak 5.12. a 12.12. kvůli hezkýmu rodnýmu číslu :-) no a horký tip je 13.12. (to jsme počali před 3-mi lety Honzíka :-) a je to tátovo šťastný číslo. Pořád nemám tak nějak daný všechny věci do kupy, vůbec mi nepřijde, že bych měla rodit, prostě u druhýho je to všechno tak nějak jiný - ne horší, ale člověk to tak neprožívá.

Jináč - kdysi tu Katka s Makulkou blahé paměti (kde je jim asi konec??) psala o tom, že když si mamina během mateřský nebo tý rodičovský přivydělává na běžnou smlouvu, co měla u téhož zaměstnavatele, tak se jí to započítává do peněz, ze kterých pak bude ten půlroční příspěvek na eventuálního druhýho prcka do tří let. No, to se stalo mně a asi 6x jsem si svůj přivýdělek nechala napsat na běžnou zaměstnaneckou smlouvu. Pak jsem se hned stáhla na dohodu a když byla paní účetní kvůli mě na sociálce, tak nám bylo sděleno, že oproti minulému příspěvku se mi tento bude krátit o stovku denně, teda o nějaký tři tisíce měsíčně. Naštěstí jí poradili, aby mi zaměstnavatel napsal čestné prohlášení, že tyto peníze byly jen ZVLÁŠTNÍMI ODMĚNAMI, že jsem jakoby nechodila do práce a díky tomu jsem se dostala na původní peníze!! Já prostě čučim, jakej je to kocourkov :-((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.