| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beru to tak, že je jak je.

Vedro mi až tak nevadí, vadí mi když dlouho neprší.

Řešíme uchování vody už když přestane mrznout, což je v únoru, kdyby náhodou na jaře nepršelo.

4 roky se snažím osazet zahradu, aby se tam drželo vlhko a pochytala vodu i za prudkých dešťů. Konečně letos 50mm za hodinu a pochytalo se to. Jedině před naší zahradou nebyla louže na cestě. Poprvé. Za cenu , že nás zase budou popotahovat na jaře, kvůli 5-10cm trávě na schůzce. Máme to z kopce a opravdu nepotřebuji, aby co neprší skončilo na cestě. Že sousedů to vadí jen mě.
Keře mi v pohodě vezmou už skoro vše co neprší. Nepustí to dál. Pod nimi jsem udělala žlaby v hlíně a udělají se mi tam jezírka,

Bohužel město to je katastrofa. Možná se uz zamýšlí a vypsalo anketu na zeleň, kde chybí, tak jsem se tomu 30 minut věnovala a vše jim napsala a označil na mapě. Uvidíme jak se k tomu postaví. Jednu věc už napravili.

Celý minulý týden jsem litovala děti ve škole, pokud ty domy nejsou 100let starý tak tam měly určitě šíleně.

Naštěstí většinou lidi pracují ve firmách kde se teplo řeší, takže netrpí.Stát to moc nezajímá, takže trpí v těch městem udržovaných domech.

Koupání v okolí nic moc. Holt se dojíždí.

Zrovna dneska říkali 57 tropických dnů. Jdu se zamyslet znovu nad zahrádkou, tohle stačit nebude.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.