| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beat, já věřím spíš na výživu zevnitř, na dodání vitamínů a minerálů, ale vlasy ženám nejčatěji padají kvůli hormonálním změnám - po každém porodu, nebo po covidu extra masívně, trvalo to půl roku~d~

Magrato, já bych barvení nevinila~d~ Jestli ti tmavě hnědá vyšla skoro černá, opravdu jsi asi barvu nechala moc dlouho. Já tedy taky musím mít barvu déle než je obvyklé (aby chytly barvu i ty drátěné bílé vlasy na vršku hlavy, jsou rezistentní jako vlasec). Ale já kvůli zesvětlení mám plnou hlavu melírů, aby celkový vzhled nebyl tmavý...
Jestli jsi ale fakt rozhodnutá, tak bych po stažení barvy u kadeřnice dávala nejdříve vyživovací tóny na vlasy (které si můžeš aplikovat i sama doma) a teprve až si zcela zvykneš na nový vzhled, bych zůstala u přirozené šedé...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.