| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S nemocným dítětem bych na dovolenou nejela. Buď bych ho nechala domu s tím, že se o ně postará nějaký příčetný dospělý, nebo bych s ním zůstala já a na dovolenou ať jede manžel s dalšími dětmi.
Kdysi jsme také posouvali dovolenou kvůli nemoci dětí, naštěstí nám cestovka vyšla vstříc. A stalo se nám, že nám v Chorvatsku onemocněly postupně obě děti angínou a poslední den já a s horečkou 40° jsem jela domů včetně návštěvy Minimundusu v Klagenfurtu, to bylo obzvláště výživné. Také jsem v 17 dostala angínu u moře v Jugoslávii, naštěstí v zájezdu s nimi byla doktorka, dala mi penicilin, dva dny jsem ležela a když přešlo to nejhorší, tak jsem se normálně koupala a opakovala. Za dva měsíce jsem onemocněla těžkou mononukleózou a strávila měsíc v nemocnici a tři měsíce doma. Myslím si, že to bylo tou nedoléčenou angínou, že jsem byla slabá a chytla to někde ze vzduchu, nikdo kolem mě to neměl,ani žádné líbání nebylo. Od té doby si dávám velký pozor, abych žádnou nemoc nepředcházela, ale pořádně vyležela a na totéž jsem vždy dbala i u dětí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.