| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fed, já nekritizuji GVP, oni za to nemohou. Nesedí mi ten systém, kdy při podávání přihlášky střílíš naslepo. Já jsem zase šla téměř na jistotu a vyhnula se státním školám. Teď vidím, že by dceru přijali i na státní. Ale nevadí mi to, jsem s tou školou, kterou jsme měli na 1. místě a která klapla, spokojená. Jen tím chci říct, že nikdo nikdy neví. Dcera napsala JPZ ve svém průměru, se kterým jsem počítala a měla jsem za to, že by se měla dostat na všechny tři školy. Což by se dostala.
Ale kolik jsem tomu věnovala času, hledala všechny možné informace, kombinovala. OStatně to většina tady také, ale obecně tomu rodiče tolik času a energie nevěnují. A ani si nemyslím, že je žádoucí, aby celá rodina žila rok jen přijímačkami.
U dcery ve třídě na to šli jinak a úplně to nedopadlo. Třídní premiantka si dala dvě gymnázia, kam se nedostala a třetí chemickou průmyslovku. tam se dostala ale nemyslím, že tam bude šťastná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.