| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zabalím to v práci brzo, pak se chci stavit podívat se po širokých kalhotách pro sebe... odpoledne Hornbach - chystáme reko pokoje naší starší tak máme seznam ~8~
večer jestli bude muž koukat na hokej jdu běhat ~l~ nesnáším sportovní přenosy v televizi (nevím kde se u mě vzala taková averze, ale nemůžu to poslouchat ani jako kulisu třeba u vaření), pak chci naložit kuř. křídla na víkendový oběd

sobotu určitě dlooouho spát, dnes mě muž vzbudil zase před budíkem, tak dostal důrazné upozornění, že zítra tedy vypadne dolů, pokud bude vzhůru brzo.
Pak vyklízet aspoň zase část pokoje na tu rekonstrukci - člověk by neřekl, co to dítě za ty roky nahromadí. Minulý týden šly knihy a vše z horních částí skříně, bylo super třídit obrázky ze školky ~s~
Koupila jsem včera sazenice rajčat, tak ty musí do záhonu.

Neděli netuším, ale nic velkého nechystám, příští víkend bude celý náročný tak teď jsem ráda za víkend doma. Určitě běh a nějaké cvičení, praní, úklid a v neděli večer zjistím, že jsem zas seděla dohromady 5 minut ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.