| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ ano, ta neinformovanost je veliká obecně, syn dělal přijímačky na 8g v době, kdy byly možné dva pokusy přijímaček. A při odevzdávání přihlášek jsem potkala maminku (sama má VŠ) synova spolužáka na chodbě, ona ji právě odevzdala, hodili jsme řeč a já říkám, hlásíme se sem a kvůli druhému pokusu ještě jinam. A ona, jak tam budete jezdit? Tak jsem jí vysvětlovala, že máme zájem o tuto školu, ale pro větší klid a větší šanci chceme dva pokusy přijímaček. No a ona zaváhala, že mají jen jednu školu, jestli se má vrátit a pak mávla rukou a se slovy "on by stejně jinam nešel", odešla.

Na Cermat se ani nekoukli, ačkoliv už to byl třetí rok, kdy se zkoušky dělaly. Kluk měl papír na mimořádné nadání, na matematiku chodil s vyššími ročníky, ale nakonec měl 22 bodů a byli děsně překvapeni, že se nedostal. Přitom on zrovna by se dostal, stačil jiný přístup. To samé jsem pak vysvětlovala dalším známým lidem další rok. Oni prostě obecně mají lidé zafixované to, jak zkoušky probíhaly za jejich mládí a myslí si, že je to podobné. A že když má dítě ve škole samé jedničky, tak mají přijímačky v kapse.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.