| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No já nedostala žádné přeočkování na nic celé dětství. Pamatuju si, že spolužáci chodili a mě vynechali. Já se tehdy i ptala, ale řekli mi, že nic nepotřebuji. Zní to absurdně, ale je to tak. Ve 24 mi náhodou dělali test na protilátky na tetanus. Měla jsem nulu a musela dostat tři dávky. Moje očkovací extempore pokračuje. Tehdy mi řekli, že musím každých deset let. A protože jsem měla strašné reakce, hlídala jsem si to. Po deseti létech mi dr řekla, že stačí po dvaceti. Po dvaceti mě znovu odmítla naočkovat, že to nepotřebuji. Před měsícem, 26 let od toho očkování, jsem znovu žádala. Přeci jen teď pořád něco dělám na zahradě ... nemůžu psát další detaily,nikdo by mi to nevěřil, ale znovu odmítla. Poprosila jsem aspoň o test na protilátky. A ptala se na očkování proti černému kašli. Prý to nepotřebuji. Mě opravdu hodně skolil můj první kovid na podzim. Skončila jsem na kapačkách. Ještě po dvou měsících jsem se zadýchávala po schodech.
No a výsledek je, že na tetanus mám protilátky nula a černý kašel mám teď
A jestli mě skolil kovid, tak tohle je násobně horší. Mám pocit, že se už nikdy v životě nenadchnu. Mám atb a zatím žádné zlepšení. Na noc kodein a nepomáhá. Dnes v noci jsem v zoufalství šla do mrazáku a jedla nanuk a modlila se, aby mi to pomohlo. Pomohlo na 15 minut. Manžel mi nakoupil zásobu asi 80 kusů maličkých nanuků.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.