| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

v každé třídě jsou děti s Adhd, většinou se uklidní kolem 7. třídy aspoň tak, aby zvládly nerušit výuku

blbý je, že některý děti, většinou kluci a bez ohledu na adhd, v té době začnou mít pocit, že je to jejich kecání ohromně vtipný a sexy, ostatní spolužáci jsou samozřejmě vděční za to, jak se místo učení řeší chování,
některým to vadí, ale stydí se za to, že by se chtěli učit, někteří se bojí, že se jim budou posmívat, takže neřeknou nic,

v takové třídě se hodně blbě učí,

já chápu, že člověk s adhd vydrží míň než ostatní, přesto je potřeba naučit se respektovat ostatní, neskákat do řeči, vydržet třeba pět minut bez mluvení, aby se dalo něco vysvětlit

učila jsem i na specce, zvládnou to i děti se středně těžkým autismem v kombinaci s retardací, některý mají taky i adhd a chce se to od nich od první třídy a oni to dokážou, překvapilo mě to, ale dokážou

Od té doby jsem přesvědčená o tom, že pokud to nezvládne někdo s normální inteligencí, měl by začít od sebe a ne chtít pořád od ostatních, aby respektovali jeho problém, pokud on nerespektuje potřeby ostatních, včetně potřeby učit se, potřeby učit, klidu na práci a slušný chování

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.