| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vlad. shrnula bych to obdobně.

Dost mě děsí, co vypráví mé děti, že se nyní děje třeba v jejich třídách. Děti mám tři a všichni mají ve třídě minimálně jedno dítě nebinární, lesbu, gaye, někoho kdo utekl z domova a min. jeden se pokusil o sebevraždu. Ty příběhy, které se dneska odehrávají v jedné třídě jsem já jako dítě zaslechla třeba na úrovni našeho města.

...často dojdeme k tomu, že těm dětem chybí zřejmě pozornost rodičů nebo jsou za tím složité rodinné/porozvodové vztahy.

Zrovna v pondělí jsem poslouchala v rádiu jednu dětskou lékařku, která říkala, že jí přijde neuvěřitelné, že ona jako dětský lékař vůbec není tázána a tyto transděti jsou medikovány bez toho aniž by to třeba kdo řešil s dětským lékařem. Ten ale často může být rodině asi nejblíž a mohl by teoreticky i mít přehled jak se ta rodina napříč lety vyvíjí a jestli to dítě nemůže mít psychické problémy - nevyrovnanost způsobené rodinnými událostmi.
Dost hrůzostrašné mi přišlo, a do té doby jsem si to ani neuvědomila, že tito lidé se vlastně připraví o plodnost. Vlastně z nich nakonec není ani muž a ani žena. ...pokud se tak člověk v 16 letech nechá "přetransformovat" pak v 18 zjistí, že to byla chyba, je to celoživotní kruté. Doživotní problémy s hormony budou mít vliv na psychiku, což tyto lidi může ovlivňovat i v pracovním životě. Čili komplikovaný milostný život, rodinný život, pracovní život... .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.