| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jinak ja treba nemam rada, kdyz lidi pozvu na hodnotnou akci, ke ktere odhaduji, ze by mohli mit nejaky vztah - a oni se mi jeste vysmeji

u nas pred lety pracoval Nemec, ktery hral doma po praci na piano, ktere si nechal dopravit z Nemecka, nemel tady zadne pratele a pripadal mi osamely, byl bud v praci nebo doma (hral na to piano)...dostala jsem od nekoho dva listky na baletni predstaveni Labuti jezero a nabidla jeden listek Nemci....Nemec si toho udelal legraci, radobylegracne maval kridly a smal se - a odmitl, pritom to byl takovy vazny typ cloveka, velmi kulturni...dodneska jsem to nepochopila, ja prece nemela v umyslu ho zvat na rande...

ted se chysta jedna kolegyne na vystoupeni s jejim tanecnim klubem, uz jsem driv jejich vystoupeni videla a jsou fakt nadherna, pozvala jsem kolegu s manzelkou, kteri jsou cizinci a nemaji tady moc pratel, oni strasne resili, v kolik hodin to zacina a v kolik si maji dat veceri, jestli si maji dat veceri predtim nebo jestli se prodava jidlo na miste nebo jestli pujdeme na veceri spolecne potom....volali tam a ptali se na podrobnosti, jak bude akce organizovana a nakonec odmitli se ke mne pripojit

mne kdyby nekdo nekam pozval, tak radostne bezim a nic neresim...kor kdybych byla cizinka a pozval mne nekdo mistni

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.