| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, problém je v tom, že to opravdu nepůsobí dobře...

Třeba u mě - já bych tě nevzala, a to hlavně proto, že já potřebuju delší dobu toho člověka zaškolit a pak potřebuju, aby opravdu nějakou dobu (nejlépe aspoň několik let) pracoval, protože jinak se to nevyplatí... U tebe by člověk fakt nevěděl, jestli "máš pracovní návyky" a jestli "tu práci opravdu chceš/potřebuješ", nebo jestli se jen "nenudíš", pár dnů -týdnů budeš chodit do práce, pak zjistíš, že je to vlastně náročnější, než sis myslela a ve zkušební době zase zůstaneš doma... Vyhozenej čas.

A to já ráda nabízím zkrácené úvazky.

Takže jestli budeš nějakou konkrétní práci opravdu chtít a opravdu o ni stát a půjdeš na pohovor (nebo tam budeš psát dopis), tak určitě ani nenaznačuj, že vlastně nejsi rozhodnutá, jestli do té práce chceš nebo ne, když vlastně ani nemusíš, peníze vlastně ani nepotřebuješ...

Hledej, to je určitě v pohodě, lidí je málo, nezaměstnanost maličká, určitě najdeš... Jen budeš mít větší šanci, když budeš přesvědčená o tom, že tu práci chceš a potřebuješ a že to myslíš vážně... (že to není jako koupit si předplatné do posilovny, zajít tam 5x a pak se na to vykašlat, že už mě to nebaví).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.