| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to se nechám inspirovat, protože takových kousků mám doma více a do toho jsou dvoje narozeniny a svátek.

Já mám zatím oblečení, naštěstí se jim líbí být hezky oblečení.
Termosky a hrnečky s rybí tématikou, ryby jsou obří koníček.
Sice jsem se zařekla, že Lego ne, to loňské ani nesložili, ale koupila jsem pokemon fejkové Lego, protože Lego pokemony nemá a u nás teď letí Pikaču.

Zdá se toho dost, ale jsou v tom i dárky k narozeninám a k svátku.

U nás hodně frčí šachy, ale velké pěkné šachy už mají a magnetické či obyčejné mají také. Tak se chci podívat na nějaké věcí s šachovou tématikou.

NO a sedmnáctiletý je také oříšek, nic nechce, nic nepotřebuje. Dostane oblečení, protože chodí jak hastroš ve stoletých hadrech. A asi obálku na autoškolu, což je trošku podvod, protože tu by dostal i bez Vánoc, stejně jako to oblečení.
Jeho koníček je rybaření, ale to si s manželem dělají radost průběžně celý rok a navíc tomu vůbec nerozumím.


Vlastně mám ještě blbosti k Mikuláši z Číny. Různé nálepky do pokoje s herní tématikou. Svítící písmena. Jojo - jojo je teď u nás obrovský školní hit, učí se různé triky. Maličké prstové skateboardy - ty budou dávat spolužákům jako vánoční dárky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.