| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
najde se tady někdo akční, kdo jezdí na snowboardu? nebo jezdí něčí dítko a zvládne poradit?
Syn pojede na lyžák, vybral si místo lyží snowboard (nikdy nestál na ničem z toho). Podařilo se mi úplnou náhodou dostat od kolegyně pár let starý snowboard včetně vázání, je třeba dokoupit snowboardovou obuv - vzhledem k rostoucí noze u puberťáka a tomu, že jede na týdenní kurz a pak už se na to možná ani nepostaví určitě nebudu kupovat nové, ale bazarovky. První dotaz zní - je v těch botách nějaký svízel? dát si na něco pozor? Nebo prostě můžu vzít podle velikosti nohy a vázání se tomu přizpůsobí?

Dále jsem se dívala na nějaké doplňky jako oblečení a podobě- helmu už mám koupenou, páteřák určitě taky pořídím- oboje bude bez debat.
Narazila jsem i na rukavice s výztuhou zápěstí ~d~ nebo spodní kalhoty pod oteplováky s polstrováním v oblasti zadku a boků. Je toto vhodné pro úplného začátečníka nebo je to blbost? Případně co třeba doporučujete koupit?
Díky ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.