| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem.
Letíme letos na dovolenou do Řecka a napadlo mě vzít si s sebou vlastní slunečník, ale nikdy jsem to ještě neudělala a nevím, jak se odbavuje, zda zabalený, označený a společně s kufrem, asi ano.

Na pláži jsou pouze placené sety a mně stačí hodit na zem ručník, nepotřebuji lehátko, ale stín tam moc není a jelikož máme v rodině dědičnou rakovinu kůže, přece jen v některých hodinách přes den bych byla raději kromě krému takto chráněná. Samo těch 10 eur za den by i člověk měl, ale přijde mi to plýtvání, nevím. Předloni jsme byli v Itálii autem se psem, takže bez možnosti vstupu na pláže se sety, sice byla i speciální psí pláž, ale 35 eur na den, tak jsme byli na obyč a koupili tam slunečník, který se nám od té doby válí ve skříni. Ale zas nechci být za nějakýho exota na letišti se slunečníkem ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.