| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já měla veliká očekávání, měli jsme 2x Rakousko na pár dní a 1x Itálii na týden. První Rakousko bylo něco vidět první den, další 2 dny mlha,vítr,sněžení. To byl prosinec. Itálie v lednu nezklamala, paráda jako vždy. A poslední Rakousko opět hrozně blbá viditelnost po celou dobu ale hlavně hrozných lidí.Ale proč hlavně píšu - jezdím kupu let a nestalo se mi, aby do mě 2x za sezonu někdo vjel. Letos jo. Jednou v tom Rakousku naposled - odneslo to při hnusném pádu "jen" moje vyskakovací koleno, které vyskočilo, zase zaskočilo, ale jak se vše okolo natáhlo a pohmoždilo, měla jsme po lyžovačce - prostě šlo jezdit hodinu a pak už to bolestí nešlo vydržet.Ten, co mi zezadu vjel na lyže, odjel beze slova, zvedali a starali se o mě jiní lidé.
No a po návratu, když se koleno zklidnilo, vyrazila jsem na sjezdovku"u nás" na chalupě, jen tak na dopoledne, abych překonala strach a zase se rozjezdila. No a prd ho, opět zezadu přijel jakýsi mlaďák a šup ho... tentokrát za mě dobrý, mládenec odlétl jak papírovej čert, já si jen tak přiklekla a on si slušně namlátil.Nic si teda asi nezlomil, odjel jen notně otřesen,aby kníkl omluvu, to ani náhodou...Můj chlap na to zespoda koukal a říkal, že si kluk prostě nade mnou najel moc blízko nade mě a ustřelilo mu to na ledu (bylo to hodně ledovaté).Co se to dopr.le děje ? Já už se fakt začínám bát, nechci, aby pošuci takto devastovali starší lyžující dámy ....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.