| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

K_at,

já neříkám, že těch hodných nebo normálních není víc.

Mě odrovná každá taková osoba a vlastně každý skutek, kterým mě znovu a znovu přivádí k šílenství, protože uvnitř pořád nemůžu uvěřit, že je někdo něčeho takového schopný. A kolik lidí ho (nebo ji) obhajuje a vyzdvihuje až do nebes jako toho nejskvělejšího člověka, co existuje. A klidně zadupou do země osobu hodnou a pracovitou jen proto, že se jim nehodí do šablonky.

Někteří druhým ubližují, protože jsou třeba hloupí a nedomýšlejí souvislosti, nechají se do něčeho navézt, to jsem ještě do jisté míry ochotná přijmout, i když si pořád myslím, že učitel by takto hloupý být neměl.

Ale pokud někdo ubližuje záměrně, jen pro své potěšení nebo prostě proto, že může, a jediné, čeho kdy lituje, je jen on sám, když se mu na něco přijde, neumím se s tím srovnat. A nedokážu se srovnat s tím, že nejde nic dělat.

Jako jo, mám to svoje jedno malé polovičaté vítězstvíčko z pololetí, ale věřila bys, že i přes naprosto nezvratné důkazy celou věc stále popírá a hází se do pozice největší chudinky na světě? A že jí na to půlka školy skáče?

Ale je to jen jedna z mnoha epizod a ne vždy je snadné rozklíčovat, o co komu vlastně jde. Nepochopíš, proč má někdo potřebu neuastále kydat hnůj na "svou" školu, na svého zaměstnavatele, na kolegy, ale stále v tom zůstává a jen nabourává jakoukoliv snahu o zlepšení. Když slyšíš v jídelně někoho, kdo tam ostatním a na doslech dětí vykládá, jak je ten ředitel neschopný a k ničemu, a pak stejnou osobu vidíš, jak u něj pobrekává ve snaze vzbudit soucit a získat jeho náklonnost, chce se ti :-©.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.