| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na Rodinu chodím už drahně let, určitě víc jak 20! A jsou nicky, které se tu vyskytují po celou dobu, pak ty, co už nevídám (sama také už nejsem tak aktivní jako dříve), některé vymizely, jiné se objevily...

Zkusím to bez ladu a skladu, kdo se mi vybaví a proč. Pokud se zapojíte, také napište důvod, proč někoho zmiňujete:

Maceška - už se asi nechodí, ale psávala moc pěkně o přijatých dětech, nakonec jsem ji i potkala osobně v rámci nějaké konference

Mili - vzpomínám na ni a na příběh její dcerušky Milenky a vždycky mi zatrne. Taky jsem ji poznala osobně.

Kili - doktor, už nežije, myslím, že byl velmi vzdělaný a snažilsse i pomoci, ale zrávoen uměl hodně dobře vyprovokovat ke konfliktu

Zufi - tu asi zná každý, kdo chodí na Rodinu, takže Itálie, škola...

Cimbur - pro mě novější nick(ale novější znamená, že třeba už to pár let bude, klidně i 10), doktorka, co se taky snaží pomoci

Libik - už ji tu nevídám, ale chodila sem drahně let a její příběh myslím taky na kdekoho zapůsobil

Monty - tu tady taky nevídám, ale možná občas aniž bych o tom věděla, čtu nějaký její text v novinách

Kambala - taky ji tu nevídám, bývala dost aktivní a protože tu byla "profláklá", tak si ji dokážu ztotožnit v médiích

Líza - abych nezapomněla na tuhle psychiatryni, kterou už tu taky nevidím, to bych nerada, mívala taky snahu pomoci

A pak je tu spousta dalších, u kterých většinou nějak souzním s tím, co píší a vídám je tu dlouho, obávám se ale, že na někoho určitě zapomenu a naskočí mi to, až ho zmíní někdo jiný:
Václavka, Magráta, Dáša (Gladya), St.Husa, Ráchel, Vážný, Filip T. (toho jsem tu taky dlouho neviděla)

Tak tolik prozatím ode mně, zvědavě čekám, co na to vy ostatní:-))



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.