| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krasko, já jsem kdysi udala fakt hromadu skleniček od přesnídávek, s těmi šroubovacími víčky, přes FB skupinu maminek z okolí. Nechtěla jsem za to nic, jen mi přišlo taky hloupé to hodit do kontejneru, když by se to někomu třeba hodilo. A do dvou dnů byly skleničky pryč, vzala jsem je jeden den do veliké tašky do práce, paní si přišla, ještě mi donesla čokoládu a bylo to :-). Nebo třeba přes S-bazar jsme taky zatím udali všechno, něco za odvoz, něco za nějakou přiměřenou cenu...naposled za odvoz ledničku Calex z roku 1985 - dala jsem tam inzerát a do dvou hodin si pro ni přijeli~:-D. Vždycky to dávám jen na osobní odběr, nehodlám nikam nic posílat apod. Jen to vyfotím, hodím na stránky S-bazaru a čekám. Kdysi jsme takhle prodali i synovu obyčejnou levnou dřevěnou postel (už klasickou velkou), když jsme pořizovali novou...a to jsem tam ani tenkrát nedávala fotku, protože jsme ji mezi tím už rozložili. Ale i podle popisu si ji za dvě stovky hned druhý den pán odvezl :-D
Oblečení po synovi jsem většinou nechávala kamarádce a nebo jsem sem tam něco prodala jako komplet, třeba jednu krabici, taky zásadně jen na osobní odběr. Zbytek, co mi tu zbyl, jsme dali do kontejneru pro Klokánek, stejně tak boty apod. To jsem fakt nehodlala fotit každý kousek a dohadovat se, jestli to někdo chce, nechce apod...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.