| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo,skončilo mi tak kamarádství s něj kámoškou že ZŠ, které jsme udržely přes střední i vysokou školu (každá v jiném městě),ona začala chodit s kamarádem mého přítele,my se pak rozešli,oni se vzali,vídali jsme se pořád přes jejich 2 stěhování a 2 děti,později i moje děti (vrátili se nakonec do našeho rodného města,takže byly dobré příležitosti při našich návštěvách u rodičů) a pak to prostě začala sabotovat až nakonec ukončila úplně komunikaci,nereagovala ani na dotazy,jestli,je v pořádku.To jsem nakonec ověřila u jiných lidí,že celá rodina snad jsou O.K.,ale se mnou prostě nekomunikovala.Jednou jsme se náhodou potkaly,vysvětlovala to cca celkovou špatnou psychickou situací (což bych i věřila,bylo to na ní i vidět,najednou byla hrozně podobná své matce,co působila taky vždy tak utrapene),ale asi to bude složitější.Mrzi mě to doteď (je to už asi 12 let),ale už na to vzpomenu málokdy,člověk nic nenadělá ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.