| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já tu třeba píšu, jaký je ve srovnání s angreštinou matkou anděl, ale ona má občas takové excesy, že o některých jsem doteď nepromluvila.
Jednou jsem jí vytkla, že vzala naše alergické dítě bez našeho vědomí k jakési léčitelce (řekla mu, že jde o lékařku), která dítěti zamotala hlavu, prý vůbez není alergické na pyly a některé potraviny, ale trpí řadou jiných alergií a civilizačních neduhů, které je třeba draze z těla vyčistit...
Po téhle mojí, podle mámy neoprávněné, výtce (ona přece VÍ NEJLÉPE, co je pro nác všechny nejlepší a myslí to s námi dobře), se tak rozběsnila, že mi hrábla nehty do obličeje ve snaze mi ublížit. Na pěti místech v obličeji jsem byla podrápaná hluboko do krve. V práci a před kamarády jsem si vymýšlela historky, jak jsem k tomu přišla, protože jsem se styděla přiznat, že moje máma je něčeho takového schopna.
Jindy, v návalu okamžitých emocí a hněvu na moji osobu, přepsala nemovitosti po babičce na mého bratra, protože já si nic nezasloužím. Co na tom, že 4 roky předtím jsme si ji zasloužili oba stejně a celou dobu řešila, jak nás podělit co nejspravedlivěji. Provinila jsem se tehdy tím, že v začátku pandemie, kdy jsme byli všichni z nedostatku informací připodělaní strachy, jsme využili azyl u ní v baráku se zahradou asi déle, než jsme měli. Prostě nervově nedala přítomnost mě a našich tří divokých dětí v baráku, kde je už zvyklá být sama. Bohužel nám to sama nabídla a ani nenaznačila, že to nedává... Takhle bych mohla pokračovat dlouze, tohle jsou jen záležitosti z poslední doby, ty starší jsem už radši pozapomněla. Abych se z toho nezbláznila, tak to vytěsňuju a emocionálně se od ní odstřihávám. Stejně to dělá můj bratr. Jinak to nedáváme. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.