| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"že se "v přírodě" stane, že matce chybí potřeba dítě chránit, že jí nedělá dobře, pokud je šťastné a spokojené?"

Libiku, to není nijak neobvyklé a stane se to razdva.~d~ Vidím kolem sebe víc takových případů, matka nebere dceru jako dítě, ale jako soupeře atd. Když třeba je víc na straně otce při rozpadu manželství atd.

Něco se stane už v šestinedělí~d~ Moje máma byla na dítě sama, vykulená, porod byl ošklivý a lékař hrubý~d~ Se mnou coby novorozenětem jí pomáhala moje babička, ačkoli měly velmi napjaté vztahy. Měla jsem najednou dvě matky - a ta biologická mě začala vnímat jako konkurenčního sourozence, kterému se dostává pozornosti, která měla o generaci dříve patřit jí.~7~ Celé se to zacuchalo a nikdy nespravilo. Říkaly jí kamarádky, říkala jí psycholožka, že jí mám moc ráda - máma tomu ale naprosto nevěří a odmítá to.

A v dospělosti mi došlo, že ona TO VÍ, co v ní je zacuchané, sama se viní, ale nemůže s tím nic dělat, tak to potlačila, jinak by to neunesla.
Před lety se stěhovala a v tom bytě nechala album mých dětských fotek, v novém bytě je mít nechtěla~n~ Nový majitel bytu zná mou tetu a přes ni se ke mně album dostalo. Byl to hodně mizernej pocit.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.