| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tyjo, holky, obdivuji, že si dokážete udělat tolik času.

Přes prázdniny to šlo, když jsem neměla děti doma, jezdila jsem denně buď na kole do práce, pěšky nebo na bruslích, šla plavat. Denně jsem měla dost pohybu a teď se úplně děsím zkracujících se dní, a když člověk vstává a je nevlídno, tak třeba mě se nechce a bojuju sama se sebou dát si ráno kafe a otevřít si knížku než se třeba pustím do práce. Pak taky často zůstanu na HO a místo, abych si šla zaběhat, tak doma poklidím svinčík, co mi tu parta nechá na odchodu do školy a pak už vidím, že je tolik hodin, že je třeba zasednout k práci, jinak u toho budu dřepět do tmy.

...a když už jsem doma, tak pak sním co se namane~n~~t~.

Ale dneska jsem se hecla a i přes nepřízeň počasí, vnitřní pocit chladu jsem teda vylezla. Za 10 min. rychlé chůze jsem byla zahřátá a pak se i rozběhla a je mi tak skvěle. Jen se ráno vždycky přesvědčit. A to mám, i když vymrznu v kanceláři, tak si říkám, že nepůjdu přece mrznout ještě na bazén a mohu se doma třeba zahřát u žehličky :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.