| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kroniko, možná malý tip - mně osobně pomáhá při chladu nejlépe termofor, když si ho přiložím v sedě na záda (kříž), prohřejou se mi kupodivu i nohy a ruce a hlavně i prsty... došla jsem na to náhodou, když mě vzaly zase záda a nahřívala jsem si plotýnky... běžně v kanceláři trpím zkřehlými prsty, asi se mi pořádně neprokrvují (nízký tlak), tohle je pak nejspolehlivější řešení... totéž platí i v posteli, když trpím na ledové nohy, to pomůže buď chlupatá měkká deka jako kokon (a hlavně zabalit nohy, aby byly v kapsičce) a teprve pak přikrýt přikrývkou nebo právě termofor, opět na kříž (trochu pomůže i když ho během menstruace pokládám na břicho, ale na kříž je to pro končetiny a prsty účinnější...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.