| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, mívám záchvaty nezastavitelného smíchu, kterej mě úplně zboří ~:-D
Když se poštěstí s manželem, tak je to hrozně fajn.

Shodou náhod jsem se takhle smíchy rozmázla zrovna dneska - a to teda s chlapama, se dvěma kamarádama. V rámci hovoru o tom, co je podstatou mužské přitažlivosti nesouvisející s konkrétním vzhledem či vlastnostmi a jestli je pro to vhodný výraz "charisma", vytasil jeden z nich výraz, který pro tento fenomén používala jeho bývalá trenérka. Jenže výraz "můžo" mi přišel tak neskonale směšný, že jsem se chechotem, který nešel nijak přibrzdit a až bolel, sesypala z gauče dolů k psovi. A když jsem vzápětí na oplátku jim obohatila slovník podobně příšerným výrazem "příro", které se k mužskému "můžu" prostě přesně hodí, tak se úplně stejně sesypali smíchy oni - pochechtávám se tu ještě teď, když si na to vzpomenu, fakt jsem se málem smíchy počůrala a nemohla jsem se ani zvednout na nohy. A pes mi u toho freneticky lízal ucho, asi nevěděl, jak se jinak přidat ~t~

Ale zas tak často takovýhle nával nezastavitelného chechotu nezažívám, spíš to bývá po nějakém náročném období (teď jsem měla fakt pracovně výživné dva týdny), kdy přijde nějaká drobná blbost a mě to úplně zboří ~:-D

A ten stav potom je úžasnej - vyčerpanej a plnej zároveň. Přesně, jak to říká Mary Poppins - jsem naplněná chechtavým plynem a vznáším se pod stropem, dokud není čas jít domů :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.