| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Položit si otázku co ti rozvod a odchod přinese. Oni ti chlapecci jsou občas taaakk vyčurani jako díra do sněhu. Na nějaký domov si prostě nehrají. Pečující matku klidně nahradí službami a zbytek osekají na minimum. Jim je fakt jedno jestli je k obědu dušené kuřecí a zelenina nebo 7x pizza a spíš klidně hlasují pro tu pizzu. Stejně tak ostatní věci co my ženy považujeme za domov. Pro ně jsou to jen krámy a pi* viny k 💩. Mám to třeba osobně vyzkoušeno, že mladý jakmile jsem odmítla žehlit jeho košile klidně nosí zmačkane protože to není pod sakem vidět. To samé děravé ponožky klidně si je vezme protože se v práci nezouva. Já mu je teda zasiju když to chytím v prádle, ale protože se u nás pere na směny tak to nezastihnu vše. A mohla bych pokračovat. Teď například máme úplně špinavou a oblibou kuchyň a co myslíš. Hádej kdo řekl že se fakt musí vymalovat?? A co na to řekli pánové??

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.