| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

když si přečteš zdejší diskuse, zjistíš, že jsou učitelé naprosto neschopní a tak je vlastně možná dobře, že to půjde dělat někdo normální

Po třech neuvěřitelně šílených letech dokonce i Gazdík očekává odliv učitelů, ani peníze nejsou všechno, navíc teda peníze... mám praxe bez měsíce dvacet let, dělám nejen učitele a zdaleka nemám průměrný učitelský plat, navíc od ledna nejsou odměny, protože je rozpočtový provizorium, takže ve výsledku mám od lednovýho přidání menší plat než loni, to není úplně lákadlo,

zatím ještě i ten geniální nápad vyžaduje vš vzdělání, jenže pokud by měl přijít někdo s praxí, šel by za nástupní plat, to pochybuju, že bude lákavá nabídka

ale bude to super trafika pro kamarády všeho druhu, to zase jo

nedávno slíbili psychology, už zmenšují úvazky, zjistili, že nejsou

učit taky nemá kdo, já myslím, že ještě pár let a naše školství se zhroutí, potom bude šance začít jinak

tak třeba tomu ta novinka pomůže, nejspíš ji podpořím, ať se to urychlí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.