| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Tak rozhodně mně nikdo týden do předu nehlásí jaký problém budu ten den řešit. Musím řešit operativně co se zrovna děje, nejlépe jak umím."

No to sice jo, ale není to jedna věc z mnoha nových, kterou se teprve učíš a dostaneš těžký úkol (čtvrtletku). Přijde mi úplně padlé na hlavu neříct předem kdy bude náročná písemka. Už jen kvůli time managementu. Když vím že mám zítra důležitý úkol v práci, asi si nezačnu večer číst knihu o něčem jiném, nenaplánuju si na ten den oslavu, nezůstanu vzhůru přes půlnoc, ale připravím se na to, co mě čeká náročného. Funguje to tak na VŠ. Proč by to mělo být na ZŠ jiné? Proč děti přepadat ze zálohy a zkoušet jestli je chytím při momentální slabosti?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.