| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Agatho, já jsem teda v lázních (ne v Jeseníkách) strávila jen 24 hodin, ale z toho, co jsem tam viděla: župan mi přišel jako zbytečné zavazadlo, protože by mi stejně vadilo se po areálu motat polonahá v županu, na pokoji jsem byla sama, ale kdybych tam byla s někým, tak by se mi možná župan hodil. Po areálu jsem chodila ve slušném domácím oblečení, které šlo rychle svléknout a rychle obléknout a domácích nazouvácích. Do bazénu jsem si brala gumové nazouváky.
Měla jsem s sebou zbytečně teplé oblečení dovnitř, protože všude bylo teplo, více méně přetopeno. Takže jestli pojedu brzy pokračovat v pobytu, tak si beru s sebou i 3/4 elasťáky; víc trik s krátkým rukávem... Ale toto záleží na tom, kde budeš ubytovaná. Já mám potíže s pohybovým aparátem, takže jsem vyžadovala ubytování v hlavní budově. Určitě bych nezvládla běhat třeba 5x denně 1 km tam a zpět na nějaké ubytování v okolí na nějakém penzionu.
Hodí se malá kabelka na peněženku, doklady a nějaká menší taška na ručník, plavky, hřeben...
A třeba tam kde jsem byla já nebyla k dispozici pračka (dost mě to překvapilo, ale nebyla), toto Ti řeknou na rezervacích lázní. Takže pokud pračka není, tak se hodí si vzít s sebou nebo pak na místě koupit něco na ruční praní a třeba nějaký kolík pokud budeš mít k dispozici balkon.
Co se týká výletů po okolí: já jsem měla rozpis procedur tak nabitý, že jsem měla čas jen hoďku dvě po obědě a pak večer, kdy už byla tma. Jinak denně hned od rána od cca 8 hodin procedury, pak oběd, chvilka na odpočinek, procházku, procedury, večeře... Až pak po večeři volno, ale to už fakt byla tma. Na procedury se muselo chodit aspoň 5 minut předem, přijít o 5 minut později, tak nedostanu razítko a mám problém.
Jediný den, kdy nebyly plánované procedury byla neděle. A to hodně doporučovali odpočívat, protože ty procedury problémové oblasti rozbouří. Trekové hůlky jsem si s sebou vzala i když jsem nebyla v horách, používám je na procházky do přírody běžně. ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.