Narazila jsem na netu na názor, že je lepší topit celý den na stejnou teplotu. Například mít termostat nastavený po celý den na 21 stupnů. Prý to vychází finančně líp než teplotu na noc snižovat. My topíme přes den na 21 stupňů a na noc máme nastaveno 18 stupňů. Plynový kotel se nám sepne na denní teplotu v 5 hodin a v 7. hodin přechází zase na nižší "noční" nastavení. Až ve 13. hodin máme nastavenou opět tu vyšší teplotu a ta se vrací do nočního režimu ve 21. hodin. Je pravda, že barák stačí vžycky vystydnout a pak kotel jede třeba dvě hodiny v kuse, než se teplota dostane na 21. stupňů. Co je tedy výhodnější? Topit pořád na stejnou teplotu, kdy vyhřívání není tak dlouhý nebo v součtu půl dne vůbec netopit a pak to ráno a po poledni jede skoro dvě hodiny nonstop?
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.