| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pawllo, v srpnu k veceru me bylo nejak divně, zmerila jsem si tlak, byl vyssi. Po pul hodine byl zase o neco vyssi, za dalsi 1/4 hodinu opet zvyseni 156/110 mela jsem pocit, ze se mi spatne dycha, tak jsem si zavolala sanitku. Kdyz prijeli, namerili mi 176/118, dali mi prasek pod jazyk na rychle snizeni tlaku a asi vzhledem k tomu, ze jsem prave prodelavala onkobiologickou lecbu, ktera muze mit vliv na srdce, tak me vzali na urgent. V sanitce jsem dostala jeste nejakou kapacku. V nemocnici udelali ekg,, laborator, rengen plic pobyla jsem tam 3 hodiny a pak me poslali domu. Nic se nenaslo. Prasky na tlak beru take. Ja bych volala sanitku, pokud je ti opravdu zle, pripadne se ti spatne dycha apod. Drzim palce, at to nic neni~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.