| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím, že téma by sa hodila rovnako i do problémov psychického než len pohybového rázu.
No nič - idem si zas trochu posťažovať.
Bolí ma koleno. Jemné náznaky boli už skor, rozum mi vravel pribrzdiť, ale ja som sa robila slepou a ignorovala som to. Via som sa rozcvičila a pro športe som začínala pozvolna (napr. beh) a až potom šla "na krev".
Dnes to už ale nejde ignorovať, už som ho cítila i v noci. Včera som mala k dispozícii krásne množstvo voľného času, ktorý som využila na beh, ostrú prechádzku v lese (velké prevýšenie), plávanie, bicykel a ešte medzitým jeden náročný hit. To nie je chválenie, viem, že to je na hlavu.
Sú prázdniny, nechodím do práce, ešte k tomu tu mám mamku. Takže využívam možnosti a užívam si to, že mám čas na vačšinu toho, čo chcem. Ešte mám na toto obdobie snov 3 týždne a chcela som si ich doplna užiť. A potom ZDRAVÁ nastúpiť do práce.
Moje otázky:
1. Nemáte tip čo s kolenom, akú účinnú prvú pomoc mu dopriať? V noci som si dala studený obklad a stiahla tlakovým obvazom, ale zlepšenie nenastalo. Máte aj inú radu, než len NESPORTOVAT?
Zbudila som sa úplne bez nálady, v tomto čase by som už mala za sebou x odmakaných km a ja som sa ešte ani nerozcvičila a rozmýšľam čo vlastne možem, či sa aspon do lesa dostanem... A do bazénu...
2. Nemáte tip čo s hlavou? Bojím sa, že začínam byť na pohybe až nezdravo závislá, čo vedie k nespokojnému manželovi i chátrajúcej domácnosti (nič hrozné, ale už to nie je ono..)
3. Chápete ma niektorá, alebo po prečítaní názorov prepadnem ešte vačším depkám...?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.