| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, souhlasím.

Někdo tu zmiňoval i spánek a metabolismus se mění. Někdo dokáže přirozeně svému tělu naslouchat a někdo ne.

Otěhotněla jsem poprvé s 45kg. Hodně jsem sportovala a já jsem prakticky vyrostla na racio výživě. Prakticky celé těhotenství jsem ale proležela v nemocnici 1 měsíc jsem ležela doma a pak 7m v nemocinici. Rodila jsem na váze 68kg. Děti mám tři po třech letech. Do práce jsem šla z mateřské s 58kg a byla jsem velmi spokojená.

Po roce v práci jsem otěhotněla a musela jsem si nechat těhotenství přerušit. Dva roky jsem pak měla velké výkyvy hormonů a každoročně se potýkám se nesnesitelnou jarní únavou. Občas si i říkám, jestli už nejsem na nějaké hraně deprese.

Veškerá vyšetření mám - krev, srdce, štítná žláza apod.. vše v pořádku. Letos mi hodně pomohla s revitalizací homeopatika. Srovnat se, nezacyklit se do 1000 důvodů proč něco nejde a nemůžu a jedu jen na to, co hoří.
V tohle období vždycky přiberu. Dělám všechno a nic.


Vždycky mi ale nejvíc pomůže se dobře vyspat, dodžovat spánkovou hygienu. Mít uklizenej byt - to je pro mne alfa a omega mého života a já to prostě neumím jinak?! Nemůžu jít běhat, když mám dva přetékající koše na prádlo a křeslo (když jsou to ten koše, tak to ještě jde:-)) a chuchcvalce prachu na podlaze.
Když mám uklizeno a jsem vyspaná, tak se i dobře stravuji, když se dobře stravuji, tak nenakupuji hladová a mám rozmyšlený jídelníček včetnčasu na cokoliv.

Myslím, že je to i o životních prioritách. Ráda vypadám dobře, ale více než to je pro mne důležité fungování rodiny a psychická pohoda všech rodinných příslušníků. Příslušníci mého kmene, zase mají rádi mou pohodu a mají i rádi, když mi to sluší. A žena je většinou slušivá, když má pohodu.

Pohodu ale asi máme každý nastavenou jinak... . ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.