| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já na sobě pozoruju, že čím jsem starší, tím se mi nůžky líbivosti rozevíraji. Takže momentálně se mi líbí chlapi tak od třiceti do šedesátipěti, možná i vejš a níž. Za mlada jsem spočinula maximálně a výjimečně na chlapovi tak do deseti let starším, ale většinou tak do pěti let. Chlapi se mi vlastně líbili málokdy. Za to teď jsem nadšena a neustále se mi někdo líbí. Líbí se mi mladí pro mládí i staří pro jejich vyzrálost a životní zkušenosti vepsané do tváří i jinam. Chlapi mají záviděníhodnou výhodu, že věkem často získávají na vizuální atraktivitě. Hodně chlapů se mi líbí víc za stara než za mlada. Líbí se mi i starší a staré ženy. Dokonce se mi divně líbí i děti, což jsem dřív neměla. Vidím v nich ty budoucí žádoucí dospělé. Je mi to ještě divnější než když na mě zapůsobil nějaký muž jako muž snů. Ale jsem ráda, že se mi toho tolik líbí. Na to je dobrá televize, tam je hodně hezkých starých i mladých lidí a já neustále nadšeně vykřikuju: "ten je hezkej, ta je hezká". Třeba při zprávách, sportovních přenosech nebo hudebních klipech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.