| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když jsem bydlela dočasně s tchýní, vadilo mi:
že jen co přijedeme domů, stoupne si do dveří a překáží, ani tašky s nákupem nemůžeme vynosit, vítá nás, jako by nemohla počkat.
Když se ráno chceme nasnídat, sedí s cigárem v kuchyni, nohy na židli, že se nedá projít, zasmraděná celá kuchyně a ještě si chce hned po ránu povídat. Špatně myje nádobí, má nekvalitně umytou a uspořádanou lednici. Neustále válí na lince nedojedené potraviny a pak si stěžuje, že má průjem. Na ten průjem si vezme projímadlo.
Někdy se válí v posteli do jedenácti.
Neustále komentuje moje artové filmy a vzdychá u nich. Vnucuje mi romantické knihy.
Kontroluje a komentuje moji péči o mého psa, i když nikdy psa neměla. Když pes umře (stářím, ne mou péčí) komentuje moji péči o mé morče, i když má z myších zvířat panickou hrůzu a fobii.
Když si jdu na chvilku odpočinout do ložnice, hned volá "jsi taam ?"", na což čekám od začátku. Když si sedneme s mužem na zahradu, vrznou dveře a hned je u nás, protože chce být s námi.
Suší si své obří spoďáry na mé mnou renovované židli. Celkově mi občas přijde nečistotná. Taky neohrabaná. Občas se jí pletou slova, za což jí kritizujeme.
" Počkejte, až vám bude tolik co mě", říká nám.
Nabádá mě k zadání domácích úkolů mému muži a jejímu synovi až budeme mít romanticko milostnou chvilku.
Užírá nám houbové řízky když už si svoje sežrala a řekla, že už nechce.
Když se chci koupat nebo pracovat na zahradě, chce si povídat. Zve si návštěvy a příbuzenstvo k nám všem domů a na zahradu.
Lakuje si vlasy v obývacím pokoji a je tam smrad. Chce být krásná. V osmdesáti plus ~8~
Chlubí se námi. Nechlubí se námi. Chválí nás. Stěžuje si na nás.
Když jí dám přečíst Deník staré paní od Jiřiny Šiklové řekne, že něco je tam pravda. Já řeknu "VŠECHNO !"
Někdy mám pocit, že skončím v blázinci.
Moje tchýně byla moc fajn ženská. Už není. A mě moc mrzí, že mě tohle všechno štvalo a nedovedla jsem jí dát najevo, že je moc fajn ženská. A nedovedla jsem to, protože jsme spolu bydlely. I když jinak jsem moc fajn ženská. A tyhle smajlíci jsou na mě: ~n~~q~~a~~e~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.