| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Okolíku, možná jo, někdy doktoři dovedou zázraky, že opravdu zíráš. Hoch z širší rodiny prořezával malou motorovkou stromy. Ujela mu noha, motorovku nezastavil. Při pádu si zlomil obě ruce a řetězem motorovky se poznačkoval od hlavy do poloviny hrudníku. Když mi později poslal fotky, pomalu se mi zvednul kufr. Řetěz motorovky ho vzal svisle přes čelo, přes nos, přeříznul horní a dolní pysky, že si s nima volně klektal do stran, a přes hrudní kost ho vzal až k solaru plexus. Chirurgové ho sešili, všechno se to zahojilo a nakonec byl na laserovém odstranění jizev. Bylo to asi před 5 roky a dneska bys na něm nepoznala, jak byl zrasovanej, kdyby ti to neřekl a neukázal ti fotky. Jizvy vůbec nemá, vlasy mu dorostly. To jsem teda skutečně zírala, co všechno dneska medicína dovede.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.