| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaipo, nemám neodolatelnou chuť běhat po 21.hodině, ale prostě to tak někdy vyjde. Mám potřebu se jít proběhnout, vyvětrat se často po náročném dni, kdy jsem od rána do večera zavřená v baráku, řeším jeden problém za druhým, snažím se být katalyzátorem normálního žití a plnění povinností v naší autistické domácnosti, do toho mi třeba zavolají, že mám opět hospitalizovaného tátu a navíc mu už dřív ztratili osobní doklady a nikdo se nenamáhal mi to říct, takže budu opět řešit vystavení nových... atd, no... prostě pak potřebuju ven, vydejchat se a být pak zase k dipozici ~d~:-)
A když to nestihnu dle plánu dřív, tak vyběhnu třeba v těch 21h, pro mne lepší, než se tu topit v depkách a třeba otvírat flašku ~;) snad se mi ty policejní interakce budou vyhýbat ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.